Człowiek

Projektowanie to dla mnie spotkanie z człowiekiem. Codziennie staram się być lepszym słuchaczem i obserwatorem.

Cały czas wykorzystuję wiedzę zdobytą w czasie wieloletniej pracy, nauki i podróży. Często proponuję rozwiązania, które są inspiracją z drugiego końca świata.

Analiza

Inspirując się metodami zaczerpniętymi z nauk społecznych analizuję potrzeby odbiorców, aby tworzyć miejsca oraz przedmioty funkcjonalne i ponadczasowe.

O mnie

Nazywam się Małgorzata Bielecka. Od 2011 roku pracuję jako architekt wnętrz.
W tym czasie odbyłam wiele podróży po świecie, które były ważnym elementem mojej pozaszkolnej edukacji. Jednym z ciekawszych doświadczeń był pobyt i praca w biurze projektowym w Indiach.

Uważam, że projektowanie przestrzeni dotyka wielu aspektów życia i chcąc tworzyć projekty wysokiej jakości niezbędna jest szeroka wiedza z różnych dziedzin. W myśl tej idei powstała pracownia Capricorn. Jako połączenie wszystkiego, czego się uczę i doświadczam.

Moim wyróżnikiem jest wszechstronne wykształcenie. Poza Architekturą wnętrz studiowałam na wydziałach Grafiki, Wzornictwa, Malarstwa oraz Etnologii i Antropologii Kulturowej. Obecnie realizuję studia inżynierskie na wydziale Architektury i Urbanistyki.

Zdobytymi wiedzą i doświadczeniem dzielę się podczas wykładów i warsztatów branżowych.

Archiday_Malgorzata Bielecka_czarno-biale