Człowiek

Projektowanie to dla mnie spotkanie z człowiekiem. Codziennie staram się być lepszym słuchaczem i obserwatorem. Wnętrza jak ludzie – lubią indywidualności.

Cały czas wykorzystuję wiedzę zdobytą w czasie wieloletniej pracy, nauki i podróży. Często proponuję rozwiązania, które są inspiracją z drugiego końca świata.

Wyobraźnia

Moi klienci wiedzą, jak istotny wpływ ma na nich otoczenie. Są wielką kopalnią pomysłów. Pomagam wprowadzać ich wizje w życie, tworząc unikalne wnętrza i meble.

Dołącz do mojej podróży

Nazywam się Małgosia Bielecka. Jestem architektem wnętrz. Wierzę w to, że by zadowolić różnych klientów, trzeba pasjonować się wieloma dziedzinami. W myśl tej idei powstała pracownia Capricorn Interiors. Jako połączenie wszystkiego, czego doświadczyłam. Masz może ochotę dowiedzieć się więcej?

Dorastałam w przekonaniu, że będę coś tworzyć. Chłonęłam świat wokół mnie, rozkładając go na czynniki pierwsze. Uwielbiałam rozmawiać z ludźmi. Ale przede wszystkim kochałam się uczyć.
Kiedy się czymś zafascynowałam – zawsze wchodziłam w to na sto procent…

Kiedy zdecydowałam, że architektura wnętrz to moja życiowa droga – niemal od początku studiów stawiałam pierwsze kroki w zawodzie, nabierając doświadczenia w remontach.

Kiedy zaczęłam podróżować po świecie – stało się to moim wyjątkowym narzędziem do nauki. Dzięki temu pracowałam jako architekt w Indiach i uczyłam się od najlepszych w Londynie czy Wiedniu. Podróże dają mi niezastąpioną wiedzę o tym, jak projektuje się w innych krajach. Wszędzie wypatruję miejsc, które mogą mnie zainspirować.

Kiedy zakochałam się w fotografii – zwiedziłam większość ważniejszych europejskich festiwali. Część instalacji, którą zrealizowałam jako dyplom magisterski, była właśnie wystawą moich fotografii.

Każda dziedzina wymaga czasu, aby dać się poznać i odpowiednich nauczycieli, którzy pokażą jak odróżnić dobre praktyki od tych złych. Dlatego poza Architekturą wnętrz skończyłam też studia z Etnologii, Grafiki, Malarstwa i Rysunku, a potem Wzornictwa. Teraz projektuję też meble, a po godzinach zagłębiam się w tajniki ceramiki. Fascynuje mnie przestrzeń miejska oraz projektowanie doświadczeń. I na tym się pewnie nie skończy.

13920008CZB